poniedziałek, 29 lipca 2013

Wideo sonsorowane: Fanta Sumo Ball


Dzisiaj nieco inny post, ale chciałabym zapoznać Was z pewną ciekawą reklamą :)
Na początek zadam Wam pytanie – jak często zdarza Wam się pić Fantę? Często sięgacie po nią na wakacjach, lub w szkolnym sklepiku? Zgaduję, że wiele z Wam odpowiedziałoby ‘Oj często!’ ;) Zapewne wiele z Was wie, że Fanta należy do Coca-Cola Company –największego producenta napoi gazowanych ponad 500 marek. W Polsce możemy cieszyć się Fantą od 1992 roku, natomiast na świecie znana jest już od lat 40stych

Powstała w Niemczech, gdy lokalnym producentom... zabrakło składników do produkcji Coca Coli! Dziś w niemal każdym zakątku świata mamy możliwość orzeźwić się tym pysznym napojem. Na dodatek istnieje ponad 90 smaków Fanty, w tym kiwi, mango, wanilia, mandarynka czy esencja kwiatu bzu! Brzmi egzotycznie i smakowicie, zgodzicie się ze mną? Sądzę, że to kolejny powód, aby częściej podróżować! ;) 


Reklamy Fanty zawsze zachęcają do dobrej zabawy :) Tym razem, z okazji wakacji, Fanta postanowiła zaangażować uczniów liceum do nietypowego rozrywki na świeżym powietrzu.

Jak możemy zauważyć na filmiku, jego akcja rozgrywa się przed szkołą, na boisku, na którym zaskoczeniu uczniowie napotkali wielkie, pomarańczowe piłki oraz transparent ‘Pobaw się ze mną’! Gdy zaintrygowani licealiści chcieli rozpocząć zabawę, ujrzeli 5 zapaśników sumo, którzy bronili piłki! Tak właśnie rozpoczął się Fanta Sumo Ball – niezapomniany mecz pomiędzy uczniami szkoły a zapaśnikami! Kto nie chciałby choć raz w coś takiego zagrać!

Dodam, że do organizacji tej niesamowitej imprezy wykorzystano 1554 butelek Fanty! Uważam, że taka promocja napoju to wspaniały pomysł nie tylko na zachęcienie widzów do sięgnięcia po ten pyszny napój, ale też do wyjrzenia z domu! Sama oglądając poniższe wideo zatęskniłam za ruchem na świeżym powietrzu. A więc zmykam, może dopisze mi szczęście i wpadnę na kilku zawodników sumo i ich wielką piłkę! Post sponsorowany przez Fanta, ale zawarta treść jest mojego autorstwa.