poniedziałek, 30 września 2013

Recenzja serwisu Tales.edu.pl

Matematyka, myślę, że dla większości osób jest jednym z tych mniej zrozumiałych przedmiotów w szkole (choć zdarzają się wyjątki^^) 
Serwis matematyczny tales.edu.pl oferuję nam naukę matematyki w domu. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby się podciągnąć z matematyki, a nie przepadają za tradycyjnymi 'korkami' :) Kazdy temat lekcji tłumaczy nam wirtualny nauczyciel, wyjaśniając wszystko na przykładach.
Lekcje robimy we własnym tempie, a jeśli jest temat, który sprawia nam większe problemy, to możemy do niego wrócić i przećwiczyć zadania jeszcze raz aż do skutku!

Mamy do wybory dwa rodzaje nauczania- według planu lekcji lub indywidualny, który zostanie dostosowany do naszych potrzeb

Spis lekcji podzielony jest na 12 głównych tematów, w czym do każdego z nich mamy przydzielone zadania. 
Każde zadanie jest kolejno omawiane przez nauczyciela.

Na samym początku naszych lekcji, możemy rozwiązać test diagnostyczny, który sprawdzi poziom naszych umiejętności i wskaże nam działy, których powinniśmy się nauczyć


Serwis jest przeznaczony głównie dla maturzystów, ale to nie oznacza, że nie znajdziemy tam również tematów dla niższych klas :)

Koszt dostępu do serwisu www.tales.edu.pl wynosi 39zł na miesiąc a 99zł na pół roku. Myślę, że w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami cena jest stosunkowo niższa, a efekt możemy uzyskać taki sam, a dodatkowo uczymy się we własnym tempie, bez nerwów, we własnym domu :)

Osobiście, miałam okazję przetestować ten serwis i naprawdę daje nam on możliwość podciągnięcia się z matematyki. Myślę, że dla tegorocznych maturzystów będzie on idealnym sposobem na osiągnięcie wysokich wyników na maturze!


Projekt Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość."